Меню
Your Cart

Solis

Компанія заснована 1969 року з метою виробництва причіпного і навісного обладнання для тракторів. Розвиваючи бізнес, компанія з роками переорієнтувалася на виробництво тракторів. Поки більшість індійських компаній працюють для потреб внутрішнього ринку, який вимірюється сотнями тисяч одиниць на рік ,, компанія International Tractors Ltd орієнтована, в першу чергу, на зовнішні ринки. 227 інженерів - розробників, які створюють все необхідне для європейських споживачів. Потужність тракторного заводу сягає 90 тис. Тракторів на рік і щорічно зростає.

Будуються нові складальні лінії, оновлюється обладнання, йде повна модернізація виробництва.Сьогодні трактори SOLIS експортуються в 75 країн світу. Завод на 80% орієнтований на експорт і зовнішні ринки, тому контроль і підтримка якості для засновників компанії - головне завдання.Технології, що застосовуються в тракторах SOLIS, прийшли через співпрацю з компаніями, як Renault Agriculture, Claas, Yanmar, Landini і ін.

Як стверджують інженери компанії, сутність трактора відображає гасло: SIMPLE SOLID SOLIS «ПРОСТИЙ КРЕПКИЙ Соліс». Гасло компанії розкриває формулу успіху тракторів SOLIS - простота у використанні, надійність, підтверджена використанням досвіду світових лідерів сільськогосподарського машинобудування плюс добре ім'я індійських інженерів і власників компанії. Потужність - головний показник для тракторів.Трактори SOLIS, які планується постачати в Україну, потужність яких від 20 до 90 к.с.

ПЕРЕВАГИ ТРАКТОРІВ SOLISЯкість європейського зразка. У панорамної кабіні хороша оглядовість, яка оснащена системою кондиціонування та фільтрації повітря, а рівень шумоізоляції відповідає європейським вимогам. Сучасний дизайн трактора привертає вдалими формами і практичними рішеннями. Крім красивого зовнішнього вигляду, варто відзначити якість деталей, з яких зібраний трактор. 80% деталей виробляються заводом-виробником під одним дахом. «Якість понад усе» - це гасло інженерів компанії.

 Яку ціну очікувати з такою якістю? Тут криється сюрприз для аграріїв - ціна на рівні вітчизняної техніки!

Quickview Solis 20 Solis 20
Новинка
Модель: Solis 20
Молодша модель трактора Solis 20 оснащується 3-х циліндровим двигуном Mitsubishi MVL-3E об..
0р.
Quickview Solis 26 Solis 26
Новинка
Модель: Solis 26
Нарешті в Україні зявилися трактори однієї з кращих світових компаній по виробництву сільс..
0р.
Quickview Solis 50 4x4 Solis 50 4x4
Новинка
Модель: Solis 50 4x4
Нарешті в Україні зявилися трактори однієї з кращих світових компаній по виробництву сільс..
0р.
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)